Opis stanowiska pracy

Agencja PR&marketing poszukuje osoby potrafiającej i lubiącej tworzyć teksty, pisać artykuły i wymyślać hasła. Jeśli czujesz, że zostałeś(-aś) stworzony do pisania, a historie same układają Ci się w głowie, jest bardzo prawdopodobne, że szukamy właśnie Ciebie! :)

Oferujemy pracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze, elastyczne godziny pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania

Oczekujemy:

  • perfekcyjnej znajomości języka polskiego
  • umiejętności pisania tekstów na zadany temat
  • umiejętności pozyskiwania informacji, docierania do źródeł
  • zaangażowania
  • pomysłowości
  • chęci nauki i rozwijania umiejętności
  • doświadczenie w pisaniu tekstów na strony internetowe będzie mile widziane

Prezentacja firmy

W myśl strategii niebieskiego oceanu pomagamy firmom zagospodarow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja