Copywriter/Redaktor E-Commerce 2018

Pryzmat

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz tworzyć regularnie nowe ciekawe treści do witryn internetowych i nauczyć się zastosowania copywritingu w biznesie?

Szukamy ludzi chcących pracować w większości z domu, którzy cenią sobie wolność wyboru godzin pracy, dostępność dla bliskich, tego, że nie muszą pracować codziennie 8 godzin, sami regulują sobie czas pracy, dostosowując się do innych tylko w małym zakresie.

Zakres obowiązków

Pisanie i redagowanie treści na strony internetowe. Tworzenie nagłówków. Pisanie wiadomości emailowych wspierających sprzedaż.

Oto niektóre korzyści jakie odniesiesz:

Kreatywna praca, stale z inną branżą.

- Koniec z nudnymi i bezmyślnymi tekstami. Nareszcie pisanie dla ludzi, a nie tylko dla robotów.

- Możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielami stron pod które są tworzone treści i dzięki temu tworzenia bardziej autentycznych tekstów.

- Umiejętność uzyskiwania od handlowca wiedzy na temat tego co sprzedaje w celu napisania treści na stronę internetową.

- Korzystanie z WordPress.

- Dowiesz się więcej o pozycjoniwaniu.

Będziesz kreatorem, twórcą treści do nowych witryn.

Sposób pracy

Praca zdalna, również w kontakcie on-line z klientami za pomocą systemu do telekonferencji, za pomocą narzędzi Google oraz systemu zarządzania zadaniami. Spotkania fizyczne raz w tygodniu w Poznaniu na ok. 2 godziny.

Oferujemy:

- pracę w większości zdalną, na umowę o dzieło, zlecenie lub współpraca firma-firma

- elastyczną formę współpracy i godzin pracy

Nie zgłaszaj się, jeśli musisz od razu dużo zarabiać i ma to być od razu Twoje podstawowe utrzymanie. Zgłoś się jeśli chcesz mieć dodatkowe zajęcie, które da Ci możliwości rozwoju, praktyki oraz trochę dodatkowego dochodu. Jednak z czasem, jeśli się sprawdzisz, będziesz mógł w ten sposób w całości utrzymywać się.

Ale jeśli chcesz rozliczać się od tego, w jaki sposób wpływasz na życie innych, na ich biznesy, sprzedaż, ale i też jakość życia, wolną od trosk, związanych z brakiem umiejętności, które za to Tobie przychodzą z ogromną łatwością, zgłoś się teraz!

Wymagania

- Pisanie i redagowanie artykułów w taki sposób, aby były ciekawe i zachęcały do akcji.

- Umiejętność tworzenia nagłówków artykułów

- Pisanie ciekawych wiadomości email

- Dobry kontakt z innymi ludźmi.

- Korzystanie z Poczty Gmail i Dysku Google.

Prezentacja firmy

Mamy już 20 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży w internec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce