Copywriter - pisanie artykułów i tekstów - tworzenie i redagowanie treści

Lumi Technology

Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli potrafisz tworzyć unikalne i ciekawe treści na każdy temat oraz masz dar „lekkiego pióra”, to będzie wymarzona dla Ciebie praca.

Zakres zadań:

  • Tworzenie i redagowanie treści na strony internetowe,
  • Przygotowywanie haseł reklamowych,
  • Tworzenie oraz redagowanie treści marketingowych,
  • Prowadzenie blogów oraz wpisy na portale społecznościowe,
  • Obsługę systemów CMS, umieszczanie treści w Internecie.

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra umiejętność pisania tekstów,
  • Doskonała znajomość języka polskiego (ojczysty), zasad pisowni, ortografii i interpunkcji,
  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: polonistyka, dziennikarstwo, lingwistyka,
  • Umiejętność jasnego przekazywania treści,
  • Umiejętność tworzenia artykułów o różnej tematyce ,
  • Kreatywność, lekkie pióro, łatwość w pisaniu tekstów,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych tematów - copywriter będzie przygotowywał treści z różnych kategorii tematycznych,
  • Umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji,
  • Umiejętność szybkiej nauki zarządzania treściami przez systemy CMS,
  • Bardzo dobra obsługa komputera i szybkie pisanie na klawiaturze,
  • Wysoka jakość przygotowywanych i prezentowanych materiałów.

Mile widziane:

  • sprawna komunikacja i pisanie tekstów w języku angielskim lub niemieckim,
  • udokumentowane portfolio tekstów,

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • Bardzo dobre warunki pracy w młodym, profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie.

Praca stała na cały etat / możliwa też praca na pół etatu lub staż absolwencki.

Prezentacja firmy

Firma Lumi Technology stawia na nowoczesne rozwiązania z dziedziny aplik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja