Conversion Rate Optimization Specialist

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest agencja marketingu efektywnościowego, będąca częścią dużej grupy mediowej. Agencja wykorzystująca szerokie spektrum narzędzi digitalowych. Są ludźmi skupionymi na celu i efektywności zaplanowanych działań. Swoją digitalową aktywnością wspierają rozwój i efektywność wielu dużych firm działających w sektorze e-commerce. Z uwagi na powiększające się portfolio klientów i ciągły rozwój usług pragniemy powiększyć zespół właśnie z Tobą. Poszukujemy osoby, na stanowisko Conversion Rate Optimization Specialist:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • współpracę z klientami z różnych kategorii i różnych typów działań biznesowych
  • poznanie sposobu użytkowania strony i jej poprawa w celu zwiększenia skuteczności sprzedażowej
  • analizę ilościową i jakościową ruchu użytkowników na stronie
  • poszukiwanie potencjalnych miejsc poprawy funkcjonalności na stronach
  • przygotowanie rekomendacji do testów, konfiguracja i nadzór nad testem, interpretacja wyniku, przygotowanie raportu z testu (również prezentacja przed klientem),
  • poprawa i planowanie obserwacji 'customer journey' użytkowników w narzędziach analitycznych (np. Google Analytics)

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • umiejętność zrozumienia potrzeb klienta oraz doświadczenia w obszarze web analityki
  • bardzo dobrą znajomość Google Analytics lub Adobe Analytics
  • doświadczenie w prowadzeniu testów A / B i testów na wielu odmianach
  • znajomość zarówno teorii mobilnej UX, jak i wieloplatformowej mobilnej
  • znajomość nowoczesnych trendów, technik i technologii UX, a także chęć badania nowych rozwiązań i tworzenie postępowych prac

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość korzystania z najnowszych narzędzi i rozwiązań digitalowych
  • atmosferę sprzyjającą rozwojowi oraz płynnej komunikacji
  • innowacyjny program onboardingowy oraz wsparcie Mentora
  • kulturę pracy skupiającej się wzroście zawodowym - szkolenia, spotkania rozwojowe, nauka języka angielskiego
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • współpracę ze specjalistami w swojej branży
  • szeroki zakres dodatkowych benefitów
  • pracę w ekologicznym budynku w zielonej części Warszawy
  • krótszy czas pracy w piątki - pracujemy do 15.00 :)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media