Controls Engineer / Inżynier Automatyk

Antal Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Location: Mszczonów

Zadania:

  • zapewnienie wiedzy techniczno-procesowej oraz jakościowej finalnego produktu – udział w kilkumiesięcznych szkoleniach poza granicami kraju (pierwsze pół roku pracy)
  • budowa i wdrażanie automatycznych i zrobotyzowanych stanowisk pracy
  • opracowywanie specyfikacji technicznej dla nowych ciągów technologicznych
  • tworzenie nowych i modyfikacje istniejących programów PLC
  • ciągłe doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości i wydajności
  • udział w międzynarodowych projektach technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: robotyka, automatyka lub mechatronika)
  • doświadczenie w automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy ze sterownikami PLC, napędami falownikowymi, serwonapędami oraz układami pneumatycznymi
  • znajomość systemów wizyjnych do oceny jakościowej produktów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Udział w wielkim międzynarodowym projekcie uruchomienia nowego zakładu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl