Controller - branża nieruchomości - szeroki zakres obowiązków

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy będącej inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Lokalizacja: Warszawa Centrum (praca hybrydowa)

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie, aktualizowanie i rozwijanie modeli finansowych, zestawień, prognoz i raportów cyklicznych oraz ad-hoc według zapotrzebowania i w formacie określanym każdorazowo przez kierownictwo Spółki, w tym raportowanie wg standardów grupowych (IFRS, US GAAP).
  • Tworzenie oraz aktualizacja budżetów, forecastu, planu wieloletniego, analiza odchyleń w trakcie prowadzenia inwestycji przez Spółkę, stała kontrola i analiza informacji finansowej.
  • Utrzymywanie kontaktów z bankami, spółkami holdingowymi, działami księgowymi kontrahentów oraz doradcami Spółki
  • Pełen nadzór od strony finansowej nad wyznaczonymi przez Zarząd Spółki projektami.
  • Aktywny udział w procesie audytu oraz przygotowania sprawozdań finansowych, a także udział w procesach zakupu/sprzedaży projektów inwestycyjnych.
  • Rozwój narzędzi raportowych i kontrolingowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/ekonomia/pokrewne)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości lub w audycie
  • Praktyczna znajomość MSSF/IFRS
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • samodzielność
  • możliwość rozwoju w zespole controllingowo-finansowym,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefit system
  • elastyczny czas pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page