Nowa Itaka Sp. z o.o.

Contract Manager

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • negocjacje kontraktów,
  • przygotowywanie umów z partnerami biznesowymi,
  • udział w targach i eventach branżowych,
  • poszukiwanie nowych dostawców usług, porównywanie ofert,
  • prace administracyjne i biurowe,
  • opracowywanie zestawień i analiz,
  • kalkulacje cen i kontraktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka obcego będzie atutem),
  • zdolności matematyczno-analityczne,
  • mile widziana znajomość branży turystycznej,
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • doskonała organizacja pracy,
  • znajomość obsługi komputera, szczególnie MS Office.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę u lidera branży turystycznej w Polsce,
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji,
  • dofinansowanie wczasów zagranicznych dla Pracownika i Jego najbliższych,
  • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie,
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.