Continuous Verification Tester

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dołącz do rozwojowego software-house'u i bierz aktywny udział w projektach dla wielu branż z zakresu technologii i przemysłu. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Continuous Verification Tester - jeśli znasz podstawy testowania, potrafisz pisać skrypty w Pythonie, a Linux nie jest Ci obcy, to oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zadania:

  • Analizowanie wymagań
  • Ustalanie środowiska testowego
  • Planowanie i projektowanie zakresu testów (test cases, test plans) oraz analizowanie potrzeby automatyzacji testów
  • Automatyzowanie zaprojektowanych narzędzi, które będą używane przez zespół 5G
  • Zarządzanie systemami kontroli wersji
  • Projektowanie i utrzymanie istniejących systemów
  • Wspieranie zespołu developmentu
  • Instalacja i konserwacja hardware w laboratorium w zakresie ciągłej integracji
  • Przeprowadzanie testów najnowszych funkcjonalności
  • Raportowanie zdefiniowanych błędów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny inżynierii, telekomunikacji, informatyki lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu projektowania oprogramowania, implementacji, metodologii testowych
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Robot Framework)
  • Doświadczenie w programowaniu w językach skryptowych (Perl/Python/Shell/Bash, Visual Basic)
  • Znajomość systemu Linux/Unix
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu ISTQB
  • Wiedza z zakresu technologii dostępu do sieci komórkowych i szerokopasmowych 3G lub 4G (UMTS, LTE)
  • Znajomość metodologii Agile / Scrum / Kanban
  •  Znajomość protokołów i usług sieciowych (TCP / IP, switching, routing)

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B i inne)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w Agile
  • Rozwojowe projekty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media