Continuous Improvement Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Radziemice, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z dynamicznym rozwojem Naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Continuous Improvement ManagerMiejsce pracy: Radziemice

Zadania:

  • rozwijanie i wdrażanie strategii Lean Six Sigma (LSS) w fabryce zgodnie ze strategią całej grupy
  • pełnienie roli audytora wewnętrznego dla audytów LSS w zakładach siostrzanych
  • prowadzenie szkoleń w zakresie narzędzi LSS
  • mentoring osób prowadzących projekty optymalizacyjne
  • kształcenie zespołu kierowniczego zakładu w celu wzmacniania kultury Lean
  • kształcenie i prowadzenie multidyscyplinarnych zespołów projektowych
  • opracowywanie planów działań zmierzających do poprawy wyników operacyjnych z użyciem narzędzi Lean

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean i Six Sigma
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność organizowania i planowania działań
  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • ???łatwość komunikowania się i prezentacji
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem, nastawienie na realizację celów
  • silna motywacja wewnętrzna i zainteresowanie ciągłym doskonaleniem
  • umiejętność, chęć motywowania i kształcenia innych

Nasz Klient oferuje:

  • możliwości rozwoju i wymiany doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wachlarz świadczeń socjalnych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.