Continuous Improvement Leader

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent z branży automotive, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Continuous Improvement LeaderMiejsce pracy: Poznań
Zadania:

  • Prowadzenie inżynieryjnych projektów Ciągłego Doskonalenia/ Six Sigma/KAIZEN
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych, koncentrujących się na redukcji głównych strat w zakładzie
  • Aktywne wsparcie dla dyrektora produkcji oraz kadry zarządzającej, takie aby osiągnąć cele  dotyczące jakości i wydajności
  • Wzmacnianie wdrożonej w zakładzie Filozofii Lean poprzez szkolenia i motywowanie pracowników do wprowadzania ciągłych zmian

Oczekiwania:

  • co najmniej 3- letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów Ciągłego Doskonalenia /Six Sigma/ Kaizen
  • certyfikat Six Sigma minimum Green Belt
  • doświadczenie w organizacji i poprawie wydajności procesów produkcyjnych
  • doświadczenie w prowadzeniu interdyscyplinarnych projektów i zarządzaniu Zespołem Projektowym
  • dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • Zdolności analityczne niezbędne przy rozwiązywaniu problemów związanych z doskonaleniem procesów
  • umiejętność zarządzania różnymi zespołami projektowymi
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika, automatyka, jakość, Lean, zarządzanie produkcją
  • doświadczenie w branży automotive wymagane wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika, automatyka, jakość, Lean, zarządzanie produkcją

Oferujemy:
  • Preferencyjna oferta PZU
  • Umowę o pracę
  • Pracowniczy program emerytalny już po przepracowaniu 24 miesięcy
  • Program nagród jubileuszowych
  • Karta Multisport dofinansowana dla pracownika
  • Karty podarunkowe z okazji Bożego Narodzenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.