Continuous Improvement Expert

Michael Page

Wyszków, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za inicjowanie, organizowanie, koordynowanie oraz wspieranie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych w zakładzie oraz szerzenia kultury lean.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Organizacja należy do międzynarodowej grupy w skład której wchodzi niespełna 200 fabryk na całym świecie. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest na północny-wschód od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektu zmieniającego kulturę organizacyjną z zakresu Lean Manufacturing,
  • Prowadzenie i koordynacja projektów doskonalących oraz Kaizen,
  • Wsparcie innych działów we wdrażaniu nowych narzędzi i projektów,
  • Utrzymanie efektów osiągniętych przy projektach optymalizujących,
  • Wprowadzenie zasad 5S i zapewnienie ich przestrzegania,
  • Zarządzanie procesem zgłaszania i wykorzystywania dobrych praktyk w zakładzie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Teoretyczna oraz praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (np. 5S, WCM, TPM, Kaizen, 6 Sigma)
  • Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Umiejętność zarządzania procesami, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy, wczasy pod gruszą
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wyszków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page