Content Marketing Specialist

AUDIT HR Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Współpraca z agencją SEO

• Tworzenie artykułów na temat bezpieczeństwa danych

• Tworzenie treści marketingowych min postów w Social Media, artykułów prasowych, tekstów blogowych

• Analiza i monitoring skuteczności prowadzonych działań

WYMAGANIA:

• Wyższe wykształcenie

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym swobodne pisanie treści

• Umiejętność pisania treści

• Lekkie pióro

• Umiejętność organizacji i zarządzania czasem pracy

• Mile widziana znajomość technologii i zainteresowanie branżą IT

• Portfolio własnych tekstów publikacji prasowych, blogowych, profile social media o różnej tematyce

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość pracy w modelu hybrydowym (preferowana praca stacjonarna)

• W zależności od oczekiwań kandydata kontrakt B2B lub umowa o pracę

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Szkolenia wdrożeniowe

• Paczki świąteczne

• Wyprawki dla maluszków i pierwszoklasistów

• Owocowe wtorki

• Karta Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335