Content Creator – Strateg ds. treści

Clarena Sp. z o.o. Sp. k.

Wilczyce, k., Wrocław, dolnośląskie

Od: Clarena Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Wilczyce, k., Wrocław

Lubisz opowiadać historie, wiesz gdzie swoje miejsce mają zaimki, przecinki i partykuły? "Bo tak" jest dla ciebie marnym uzasadnieniem, a ciekawość tego czego jeszcze nie wiesz sprawia, że poniedziałek może myć tak samo wyczekiwany, jak piątek? Potrafisz w krótkich słowach zmieścić wielki sens? Napisz! Szukamy kogoś kto pomoże nam opowiedzieć klientom o naszej firmie.

Główne zadania:

  • opracowywanie strategii contentowych, z naciskiem na długofalowe działania
  • tworzenie, edycja i adaptacja treści pisanych i multimedialnych pod odpowiednie kanały komunikacji marki, z uwzględnieniem grupy docelowej oraz w reakcji na aktualne wydarzenia
  • tworzenie harmonogramów z uwzględnieniem celów komunikacyjnych
  • prowadzenie lub współprowadzenie kanałów społecznościowych, mające na celu zwiększenie liczby fanów i zaangażowania obserwatorów
  • weryfikacja wyników podjętych działań
  • monitorowanie trendów w branży oraz w komunikacji i ciągłe przyswajanie wiedzy w tych obszarach
  • stała współpraca z project i brand managerami
  • współpraca z influencerami, czytelnikami, reklamodawcami

Oczekiwania:

  • świetna organizacja i zdolności komunikacyjne
  • multidyscyplinarność
  • dbałość o detale oraz sprawne odczytywanie potrzeb klienta
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • obycie z kamerą
  • umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • profesjonalne środowisko pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)
  • praca stacjonarna