Content / Communication Manager (tłumacz, język angielski)

The Rectangles Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

The Rectangles, agencja UX design, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Content / Communication Manager do oddziału we Wrocławiu.

Jesteśmy szybko rozwijającym się, niezwykle zgranym, świadomym i ambitnym zespołem pasjonatów projektowania user experience.

Pracujemy dla fajnych i także ambitnych firm, którym pomagamy rozwijać ich produkty online, działając według własnego, pionierskiego podejścia. Cenimy sobie tzw. rozwój organiczny, zarówno w podejściu klientów, jak i własnym.

Projekty, które realizujemy łączą w sobie wiele różnych ciekawych i zwykle przyjemnych dla ambitnych i kreatywnych osób dziedzin: komunikacji, designu, user experience, psychologii, researchu, analityki danych, a także pracy z tekstem. Ogólnie, rozwiązujemy problemy poprzez projektowanie, ale i naukę. Regularną formą naszej działalności jest także obecność w publikacjach branżowych.

Więcej na nasz temat możesz dowiedzieć się jeśli poszukasz o nas informacji w internecie, poczytasz nasze artykuły, albo po prostu popytasz znajomych.

Jesteśmy twórcami autorskich rozwiązań i metodologii, a jedna z nich używana jest w takich organizacjach jak NASA, Microsoft, czy Blizzard.

Lubimy pracować z ludźmi, dla których ogromną wartością jest uczciwe podejście do siebie samego i innych, ciągła nauka i rozwój. Jeśli chcesz być częścią takiej ekipy — czytaj dalej.

Szukamy osób, których mocną stroną jest język angielski, które wesprą swoją wiedzą, umiejętnościami, zaangażowaniem, a przede wszystkim talentem (ten postaramy się wspólnie maksymalnie rozwinąć), działalność firmy poprzez wsparcie kanałów komunikacji z naszymi klientami.

Do przykładowych zadań kandydata należeć będzie:

— bieżąca komunikacja (pisana / głosowa) z klientami lub użytkownikami,
— praca przy tłumaczeniach i redakcji naszych artykułów, treści stron i innych materiałów,
— pisanie artykułów o tematyce związanej z naszymi usługami (UX, research, design, analityka),
— pozyskiwanie informacji na potrzeby bieżących projektów (research, analiza rynku, użytkowników, potrzeb klienta),
— przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu,
— (co dotyczy wszystkich z nas) praca przy wewnętrznych, wspólnych projektach.

Nie wymagamy doświadczenia komercyjnego, wręcz, w tym wypadku pewną zaletą może być jego brak. Prace, czy przykłady szufladowe są dla nas tak samo, jeśli nie bardziej istotne niż te komercyjne. Cokolwiek, co pokaże Twoje umiejętności, czy pasje — będzie OK.

Dbamy o przyjazną i bardzo zgraną atmosferę, dlatego też poszukujemy osób, które potrafią i chcą zaangażować się w pełni w długofalową pracę zespołową. Serio.

Oferujemy:
— bycie częścią nieprzeciętnego zespołu,
— możliwość naprzemiennej pracy w jednym z dwóch biur (Gdynia / Wrocław)
— ciągły (duży) przyrost wiedzy i umiejętności,
— dostęp do wiedzy i doświadczenia innych członków zespołu,
— stopniowe wdrożenie pod okiem doświadczonych liderów,
— mentoring,
— bardzo częste szkolenia wewnątrz zespołu,
— pracę przy projektach, które mają sens i znaczenie dla innych,
— niezbędne narzędzia do pracy (oprogramowanie, dostęp do kursów, itd),
— świeże owoce, słodycze i przekąski dostępne w biurze,
— bezwzględnie wolne weekendy,
— umowę o pracę.

Wymagania

— doskonała (lub dążąca do doskonałości) znajomość języka angielskiego,
— swoboda i przyjazne nastawienie w kontaktach z innymi,
— chęć ciągłego rozwoju osobistego i nauki także nowych rzeczy,
— bardzo dobra umiejętność organizacji swojego czasu,
— mile widziane wykształcenie filologiczne (filologia angielska).

Prezentacja firmy

The Rectangles to wrocławsko-gdańska agencja UX design, której założycie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media