Construction Project Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Construction Project Managera będzie odpowiedzialna za całościowe prowadzenie projektu z zakresu OZE.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja specjalizująca się w produkcji energii odnawialnej z elektrowni wiatrowych i słonecznych.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie procesu pozyskiwania ofert na roboty budowlane i okołobudowlane
  • Raportowanie kosztów realizacji projektu oraz stopnia wykorzystania dedykowanego budżetu realizacyjnego
  • Kontrola postępu prac budowlanych w odniesieniu do harmonogramu określonego w umowie
  • Przygotowanie planu inwestycyjnego
  • Kontrola dokumentacji projektowej
  • Udział w odbiorach poszczególnych robót budowlanych, nadzór nad dokumentacją wykonawczą, odbiorową i powykonawczą, sporządzanie sprawozdań i raportów z realizacji zadań w ramach działalności
  • Reprezentowanie spółki przed organami administracji publicznej oraz innymi podmiotami uczestniczącymi w realizacji projektów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci wydziału: budowlanego, elektrycznego, mechanicznego),
  • Co najmniej 4 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane zrealizowane projekty z zakresu budowy farm wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Znajomość realizacji prac wg warunków kontraktowych FIDIC
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia, efektywności w działaniu, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Atrakcyjny, indywidualny budżet na rozwój - szkolenia, kursy, studia podyplomowe
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie) finansowane przez pracodawcę
  • Integracje pracownicze
  • Przyjazny i wspierający zespół
  • Kultura organizacyjna sprzyjająca wzajemnej współpracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page