Construction Project Manager Industrial

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektem od początku procesu inwestycyjnego do końcowych etapów budowy i przekazania obiektu najemcy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z największych międzynarodowych deweloperów powierzchni magazynowo - produkcyjnych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zarządzanie projektem od początku procesu inwestycyjnego do końcowych etapów budowy i przekazania obiektu najemcy
  • Nadzór nad generalnym wykonawcą i podwykonawcami
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy, zarządzanie zespołami wykonawców, podwykonawców, inżynierów budowy, etc.
  • Zapewnienie wiedzy eksperckiej w procesie budowy i planie nadzoru
  • Znajomość kosztorysowania, tworzenia budżetów, harmonogramów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (budownictwo lub pokrewne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnie całej inwestycji magazynowej, produkcyjnej, obiektów handlowych lub pokrewnych
  • Doświadczenie w pracy po stronie GW
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego
  • Biznesowe podejście do klienta
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy na zasadzie samozatrudnienia (B2B)
  • Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe
  • Zwrot wszystkich kosztów podróży, narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page