Configuration Manager (System Analyst)

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko Configuration Manager (System Analyst)

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za instalację, konfigurację, testowanie, dokumentację, rozwiązywanie problemów i utrzymanie środowiska Event Management. Środowisko obejmuje pakiet produktów BMC TrueSight, w tym Application Visibility, zarządzanie infrastrukturą, optymalizację wydajności i integrację danych. Ponadto BMC korzysta z dodatkowej wspierającej technologii komponentowej, takiej jak apache tomcat, apache activeMQ i redhat WildFly. Dołączone zostaną również niestandardowe komponenty oprogramowania w kilku językach, aby zapewnić użytkownikom dodatkowe funkcje oraz wsparcie monitorowania. Stanowisko zapewnia wsparcie infrastruktury, operacyjne oraz lepszą jakość dla użytkowników końcowych tych aplikacji.

Będziesz odpowiedzialny za:

• Budowanie i konfigurowanie środowisk TrueSight

• Zapewnienie wsparcia infrastruktury środowisk TrueSight

• Asysta w troubleshootingu oraz rozwiązywanie problemów w pierwszej linii wsparcia dla dostawców usług, których usługi są monitorowane lub są w trakcie procesu on-boargingu Event Management

• Utrzymywanie monitorowania środowiska Event Management, poszukiwanie sposobów ulepszenia i automatyzacji bieżącej obsługi środowiska Event Management

• Korzystanie z odpowiednich języków i narzędzi programistycznych, rozwój i utrzymywanie niestandardowego oprogramowania wykorzystywanego do świadczenia usług dla dostawców usług, dodatkowe możliwości monitorowania, których nie zapewnia BMC

• Wykorzystanie odpowiednich narzędzi do pracy, zapewniając możliwości integracji między narzędziami monitorowania a BMC TrueSight

Klient oferuje:

• Umowę o pracę

• Ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• Benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• Dodatki finansowe na wakacje i przedszkola

• Program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• Kwartalna premia oparta na wynikach

• Wielonarodowe środowisko prac

• Możliwość pracy zdalnej (+wizyty w biurze w Krakowie)

Wymagania

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Długoterminiowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy