Configuration Manager (System Analyst)

Kraków, małopolskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko Configuration Manager (System Analyst)

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za instalację, konfigurację, testowanie, dokumentację, rozwiązywanie problemów i utrzymanie środowiska Event Management. Środowisko obejmuje pakiet produktów BMC TrueSight, w tym Application Visibility, zarządzanie infrastrukturą, optymalizację wydajności i integrację danych. Ponadto BMC korzysta z dodatkowej wspierającej technologii komponentowej, takiej jak apache tomcat, apache activeMQ i redhat WildFly. Dołączone zostaną również niestandardowe komponenty oprogramowania w kilku językach, aby zapewnić użytkownikom dodatkowe funkcje oraz wsparcie monitorowania. Stanowisko zapewnia wsparcie infrastruktury, operacyjne oraz lepszą jakość dla użytkowników końcowych tych aplikacji.

Będziesz odpowiedzialny za:

• Budowanie i konfigurowanie środowisk TrueSight

• Zapewnienie wsparcia infrastruktury środowisk TrueSight

• Asysta w troubleshootingu oraz rozwiązywanie problemów w pierwszej linii wsparcia dla dostawców usług, których usługi są monitorowane lub są w trakcie procesu on-boargingu Event Management

• Utrzymywanie monitorowania środowiska Event Management, poszukiwanie sposobów ulepszenia i automatyzacji bieżącej obsługi środowiska Event Management

• Korzystanie z odpowiednich języków i narzędzi programistycznych, rozwój i utrzymywanie niestandardowego oprogramowania wykorzystywanego do świadczenia usług dla dostawców usług, dodatkowe możliwości monitorowania, których nie zapewnia BMC

• Wykorzystanie odpowiednich narzędzi do pracy, zapewniając możliwości integracji między narzędziami monitorowania a BMC TrueSight

Klient oferuje:

• Umowę o pracę

• Ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• Benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• Dodatki finansowe na wakacje i przedszkola

• Program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• Kwartalna premia oparta na wynikach

• Wielonarodowe środowisko prac

• Możliwość pracy zdalnej (+wizyty w biurze w Krakowie)

Wymagania

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Długoterminiowa współpraca
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy