Configuration Manager/Devops Engineer

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla mojego Klienta, który tworzy elementy sieci infrastruktury komunikacyjnej Apco25 i Tetra, specjalizuje się w przetwarzaniu połączeń w czasie rzeczywistym, programuje sieci transportowe IP, szukam osoby na stanowisko Configuration Manager/Devops Engineer.

Wykorzystywane metody pracy: Agile, SAFE oraz najnowsze platformy Linux i platformy wirtualizacji.

Chcesz przenieść rozwój produktu na podejście DevOps? Potrafisz i chcesz współpracować z wieloma zespołami deweloperskimi w celu zwiększenia doskonałości procesu i spójności?

Zadania na stanowisku:

Definiowanie, planowanie i realizacja strategii zarządzania konfiguracją, koncentrowanie się na ciągłej integracji i ciągłym wdrażaniu. Poprawianie i utrzymywanie istniejącego środowiska konstrukcyjnie przy użyciu najnowszych narzędzi do zarządzania konfiguracją oprogramowania(Git / Stash / Jenkins / JIRA), orientacja na wynik i wykonywanie przypisanych zadań i zadań.

Oferujemy:

  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,
  • silną kulturę zorientowaną na zespoły
  • wygodne warunki pracy (wysokiej klasy biura, parking)
  • fun and sport area, chillout rooms,
  • prywatne ubezpieczenia medyczne,
  • ubezpieczenia na życie ,
  • dostęp do centrum odnowy biologicznej,
  • wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia i szerokie możliwości rozwojowe ,
  • członkostwo w zespołach inżynierskich,
  • pakiet relokacyjny.

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu konfiguracją środowisk Agile,
  • Umiejętność rozwiązywanie problemów,
  • Biegła znajomość języka angielskiego ,
  • Znajomość następujących narzędzi: Python, Ant, Git, Jenkins, Jira,
  • Znajomość administrowania Linux i VmWare,
  • Umiejętność wdrażania w środowiskach wirtualnych i cloud’owych,

Prześlij swoje Cv w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media