Compliance Ekspert

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów do zespołu operacji na stanowisko Compliance Eksperta / Vendor Management Eksperta.

Doświadczenie zdobyte w sektorze instytucji finansowych jest warunkiem koniecznym.

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest wiodąca, międzynarodowa spółka z sektora automotive TOP 5, z siedzibą w południowej części Warszawy.

Wraz z dynamicznym rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Compliance Eksperta / Vendor Management Eksperta. Raportowanie bezpośrednio do Kierownika Departamentu Operacji.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność i implementacja procedur regulujących działalność leasingu.
  • Ścisła współpraca z departamentem prawnym i innymi komórkami biznesowymi.
  • Odpowiedzialność za ochronę informacji i wdrożenia środków bezpieczeństwa danych.
  • Koordynowanie i wdrażanie wymagań prawnych / regulacyjnych, a także zasad korporacyjnych i odpowiednich standardów branżowych dotyczących bezpiecznego przetwarzania danych klientów.
  • Odpowiedzialność za strategię zarządzania dostawcami zgodnie z polityką i wytycznymi grupy oraz zgodnie z wymogami regulacyjnymi.
  • Ścisła współpraca z lokalnym oraz grupowym zarządem spółki.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: ekonomia, informatyka, zarządzanie, administracja.
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze instytucji finansowych, consultingu lub audytu na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w implementowaniu procedur zgodnych z regulacjami prawnymi.
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu projektów z zakresu IT.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1).
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne.
  • Umiejętność pracy pod presją oraz samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnie jak i w grupie.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.
  • Możliwość pracy w międzynarodowej organizacji oraz uczestnictwo w różnorodnych projektach.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page