Compensation and Benefits Specialist

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1135178

Dla Naszego klienta, Lidera rynku przewozów i przesyłek, poszukujemy kandydatów na stanowisko Compensation&Benefits Specialist. Osoba na tym stanowisku dołączy do funkcjonującego już zespołu, operującego zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

Obowiązki:

  • Zarządzanie obszarem benefitów na rynku międzynarodowym;
  • Przegląd i kontrolowanie matrycy oraz siatki płac;
  • Analiza porównawcza rynku wynagrodzeń;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, zarówno w wymiarze lokalnym jak i globalnym;
  • Punkt kontaktowy dla pracowników firmy w zakresie Compensation/Benefits;

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych oraz bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Język angielski na poziomie C1;
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem;
  • Gotowość do podróży służbowych;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
  • Bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, bony na posiłki, fundusz na rozwój osobisto zawodowy);
  • Możliwość rozwoju kariery w obszarze korporacyjnym;

Jeśli ta oferta brzmi interesująco - prześlij swoje CV (w jęz. angielskim) poprzez link aplikacyjny znajdujący się poniżej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland