Communication Manager Online

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Naszym klientem jest jedna z najlepszych agencji marketingu efektywnościowego, będąca częścią dużej grupy mediowej. Są ludźmi skupionymi na celu i efektywności zaplanowanych działań i w swojej pracy wykorzystują szerokie spektrum narzędzi digitalowych. Swoją aktywnością wspierają rozwój i efektywność wielu dużych firm działających w sektorze e-commerce, FMCG, automotive, finansowym i innych. Obecnie, w związku z powiększającym się portfolio klientów, nasz Klient poszukuje samodzielnych, doświadczonych osób na stanowisko Communication Manager

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą dedykowanego zespołu
  • zarządzanie projektami klientów
  • planowanie I zakup kampanii performance
  • budowanie relacji z klientami;
  • prowadzenie prezentacji, spotkań oraz warsztatów
  • udział w przetargach i projektach new business

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • minimum 4 lata doświadczenia w planowaniu kampanii performance
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu nowych pracowników (mile widziane)
  • umiejętności budowania relacji z klientami i innymi zespołami
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności negocjacyjne
  • strategiczne myślenia i biznesowe podejście
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę
    • program onboardingowy, Buddy oraz Mentor, którzy ułatwią Ci szybkie wdrożenie
    • możliwości rozwoju (pakiet szkoleń, programy i rozmowy rozwojowe, zajęcia z jęz. angielskiego oraz wymianę doświadczeń pomiędzy pracownikami)
    • pracę z najlepszymi specjalistami z branży
    • dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi
    • bogate pakiety benefitów (np. joga) oraz ciekawe inicjatywy wewnętrzne
    • 2h na rozwój Twoich pasji lub spędzenia czasu z rodziną (praca w piątki do 15:00)
    • biuro w nowoczesnym i ekologicznym budynku, w zielonej części Warszawy
Devire Devire Devire Devire