Antal Sp. z o.o.

Commodity Buyer

Location: Błonie

 Zadania:

  • Zapewnienie oczekiwań handlowych zakładu w przypadku komponentów z tworzyw sztucznych, części maszyn, itp.
  • Strategia zarządzania towarami i konkurencyjne zaopatrzenie
  • Skuteczne zarządzanie ryzykiem dostawcy
  • Prowadzenie działań zakupowych w firmie w zakresie przypisanej usługi, ilości, uruchomienia, MCIP i raportowania
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Rozwijanie dobrych relacji z preferowanymi dostawcami.
  • Mierzenie i śledzenie wydajności kosztów dla danego obszaru.
  • Utrzymywanie aktualnej administracji: zarządzanie indeksem cen, zarządzanie rozbieżnościami rozliczeniowymi we współpracy z centralną księgowością.
  • Wybór preferowanych dostawców we współpracy z centralnym zespołem zakupowym.
  • Negocjacje w przypadku lokalnych dostawców i wsparcie w negocjacjach w przypadku wspólnego dostawcy z innymi fabrykami.
  • Wdrażanie określonych procedur zakupowych w kraju w odniesieniu do potrzeb i priorytetów biznesowych.
  • Przeglądanie i monitorowanie wyników dostawców w odniesieniu do umów i porozumień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: zakupy, łańcuch dostaw, inżynieria.
  • Minimum 2 lata odpowiedniego doświadczenia: zakupy, inżynieria, sprzedaż, łańcuch dostaw, kontroling, preferowane w firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • Płynny angielski
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Wysoka niezależność i skrupulatność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoki poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki i elastyczność
  • Koncentracja na osiąganiu wyznaczonych celów, umiejętność pracy pod presją czasu i wyników
  • Wysoka komunikacja i asertywność
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Dofinansowanie na święta, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość finansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl