ManpowerGroup Sp. z o.o.

Commissioning Engineer

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Praca dla międzynarodowej firmy ograniczającej zanieczyszczenia i przyczyniającej się do poprawy jakości środowiska
  • Realizację zaawansowanych technologicznie projektów
  • Wsparcie najlepszych specjalistów w branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podróżowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektryka)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku ( przemysł/stocznie)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Gotowość do delegacji (Europa/Chiny)

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia serwisowego (serwisowanie, nowe uruchamianie, naprawa awarii i wyszukiwanie błędów) na statkach/w nowych fabrykach
  • Nadzór nad procesem od instalacji aż do uruchomienia i oddania sprzętu do eksploatacji
  • Przeprowadzenie ostatecznych testów i przekazanie do nowego właściciela
  • Tworzenie raportów z podejmowanych działań
  • Bliska współpraca z Site Managerem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy