Commissioning Engineer

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Miejsce pracy: Radom

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realne możliwości podwyżek i awansów
  • Atrakcyjny system premiowy + bonusy
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz raportowanie z delegacji będzie odbywać się w siedzibie firmy zlokalizowanej w Radomiu

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - mechaniczne
  • Doświadczenie w zakresie używania podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, platformy robocze lub inne maszyny wykorzystywane w pracach instalacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych (Europa, Chiny)

Zadania:

  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z analizą systemów transportu technologicznego (mechaniczną)
  • Weryfikacja, regulacja, uruchomienie oraz testy urządzeń transportu technologicznego
  • Nadzór nad projektem/uruchomieniem pod kątem spełnienia wymagań terminowych oraz jakościowych
  • Diagnoza problemów / wprowadzanie zmian usprawniających

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy