Commissioner / Integrator stacji bazowych

AIRTEL Sp. z o.o

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

• Integracja stacji bazowych według okreslonego planu

• Pomiary torów antenowych

• Koordynacja pracy zespołu odpowiedzilanego za prace na obiekcie

• Raportowanie przebiegu prac

• Przygotowanie dokumentacji

Zapewniamy szkolenia niezbęde do rozpoczecia pracy według prawa w UK.

Pokrywamy koszty trasnportu do Wielkiej Brytanii oraz do Polski.

Gwarantujemy nocleg w prywatnym domu na miejscu oraz hotel w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania.

Wymagania

• Doświadczenie w pracach dla operatorów telekomunikacyjnych

• Doświadczenie w pracy ze sprzetem BTS Huawei

• Doświadczenie w wykonywaniu i interpretacji pomiarów torów anteniwych (RL,DTF)

• Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów kabla światłowodowego

• Dobra znajomość jezyka angielskiego

• Doświadczenie w instalacji systemów antenowych, TMA, systemów diplexowych, systemów uziemień

• Zdolnosć do kierowania zespołem

Prezentacja firmy

AIRTEL . jest firmą obsługującą kompleksowo projekty teleinformat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja