Commercial Planning Junior Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, lidera w branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Commercial Planning Junior Managera. Jest to nowa rola w ramach działu Planowania Procesu Komercyjnego.

Commercial Planning Junior ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie analiz na rzecz Działu Sprzedaży oraz Działu Marketingu
  • Inicjowanie działań, których celem będzie zwiększenie udziałów na rynku
  • Zarządzanie i prowadzenie strategii RE oraz 5P według kategorii
  • Sugerowanie działań naprawczych dla danej kategorii
  • Wykorzystanie najnowszych systemów informatycznych i biznesowych narzędzi analitycznych (m. in. Nielsen, GfK) do podejmowania strategicznych decyzji w podległym obszarze
  • Współorganizacja i prowadzenie konferencji sprzedażowych, wydarzeń sprzedażowych w siedzibie głównej i biuletynów dla klientów
  • Komunikowanie się z odpowiednimi partnerami biznesowymi na etapie wdrażania i analizowania efektywności proponowanych rozwiązań

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w branży FMCG
  • Praktyczna znajomość biznesowych narzędzi analitycznych (Nielsen/GfK)
  • Analityczny sposób myślenia
  • Zaawansowane umiejętności interpersonalne i prezentacyjne
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office (zwłaszcza MS Excel)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych
  • Możliwość nauki i rozwoju w międzynarodowej firmie o świetnej reputacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.