Commercial Manager

Trenkwalder

Zabrze, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Obowiązki:
  • zapewnienie właściwej komunikacji i współpracy między uczestnikami procesu budowlanego, jak również między przedstawicielami klienta i wykonawcy,
  • identyfikacja i analiza ryzyka, jakości i harmonogramu zagrożeń, finansowych, zdrowotnych i zagrożeń dla bezpieczeństwa oraz do złożenia odpowiednich wniosków do PM,
  • monitorowanie i dokumentowanie wszelkich odchyleń w realizacji projektu, zarządzanie roszczeniami,
  • systematyczne monitorowanie postępu projektów, w tym stopnia zaawansowania budżetu, zwłaszcza w odniesieniu do postępu robót,
  • udział w spotkaniach organizowanych przez zamawiającego lub inwestora, związanych z realizacją projektu,
  • wsparcie SM/PM w projekcie, w zakresie rozliczeniowym oraz dostarczenie pisemnych notatek z jego realizacji (raportowanie, podsumowanie doświadczeń i dokumentacji),
  • koordynacja prac i kontrolowanie sprawnego przepływu informacji między zespołami uczestniczącymi pracujących na miejscu,
  • rejestracja zmian wykonania prac oraz dodatkowych prac, jak również przeszkód w realizacji projektu (zwłaszcza ustalenia przyczyn niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązań wynikających z umowy) we współpracy z Project Managerem i Site Managerem.

Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość branży budownictwa przemysłowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowo znajomość języka niemieckiego będzie atutem,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność (praca przy projektach wyjazdowych).

Oferujemy:
  • pracę w firmie należącej do międzynarodowego koncernu o wieloletniej tradycji i wartościach etycznych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • narzędzia konieczne do efektywnego wykonywania pracy oraz zakwaterowanie w czasie wyjazdów służbowych na koszt pracodawcy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy