Commercial Logistics Manager - branża FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy z branży FMCG, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy Customer Logistics Managera. Jest to interesująca propozycja pracy dla osób z doświadczeniem w zarządzaniu obszarami magazynowania, planowania, zakupów oraz obsługi klienta.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z największych firm z branży FMCG w Polsce. Organizacja posiada w Polsce własne centrum rozwojowo - badawcze. Firma może poszczycić się wysoką kulturą organizacyjną, nastawioną na rozwój pracowników.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy pod względem logistycznym, celem zapewnienia oczekiwanego poziomu obsługi klienta oraz realizacji celów kosztowych
  • Odpowiedzialność za obszary planowania i prognozowania, obsługi klienta, magazyny wyrobów gotowych, zakupy nieprodukcyjne
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji oraz rozwijanie nowo wdrożonego narzędzia planistycznego, celem uzyskania wysokiej jakości prognoz popytu oraz właściwego planowania zapasów
  • Promowanie i rozwijanie kultury współpracy cross-funkcyjnej w ramach organizacji, celem ulepszania współpracy z kluczowymi klientami
  • Właściwe przeprowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze magazynowania, przy zapewnieniu ciągłości przepływów i optymalnego stanu zapasów
  • Zbudowanie strategii i nadzór nad przeniesieniem części procesów logistycznych do operatora zewnętrznego
  • Nadzór nad obszarem zakupów nieprodukcyjnych, celem zapewnienia przewagi konkurencyjnej
  • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu pracowników (50+ osób)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie
  • Dyplom MBA będzie atutem
  • Minimum 10 lat doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw w firmach z branży FMCG lub 3PL
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierownika logistyki z odpowiedzialnością za budżet logistyczny
  • Bardzo dobra znajomość nowoczesnych metod zarządzania łańcuchem dostaw
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu magazynowania i planowania
  • Analityczny umysł i umiejętność pracy z liczbami
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i przywódcze; relacyjność
  • Decyzyjność, kreatywność, przedsiębiorczość
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Bonus oraz benefity dodatkowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page