KUVAG ISOLA Composites GmbH
Die KUVAG Gruppe ist eine der führenden Systemanbieter in der Elektroindustrie mit mehreren Standorten in Europa und Asien. Im Zuge unseres dynamischen Wachstums suchen wir zur Verstärkung unseres Teams:

CNC Tokarz / Frezer

Miejsce pracy: Niemcy, Dueren

OBOWIĄZKI

  • obsługa i kontrola pracy maszyny opartej na technologii CNC
  • produkowanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego
  • terminowa realizacja zobowiązań produkcyjnych
  • dbanie o powierzone stanowisko oraz wyposażenie

WYMAGANIA

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • przynajmniej 2 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Tokarz / Frezer
  • praktyczna znajomość oprogramowania typu Sinumerik, ewentualnie Fanuc
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych
  • znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie w EUR, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
  • szkolenie języka niemieckiego
  • pomoc w znalezieniu mieszkania