Hays Poland

CNC Operator

Województwo śląskie
NR REF.: 1134102

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Śląska poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Operatora CNC.

Zadania i obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC – tokarki; frezarki
  • Właściwe przygotowanie obrabiarki CNC do pracy
  • Wykonywanie projektów według ustalonego planu
  • Przestrzeganie właściwych norm jakościowych
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Raportowanie w zakresie pomiarów urządzeń

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora CNC – minimum 1 rok
  • Samodzielność na zajmowanym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność dobrej komunikacji i pracy w zespole
  • Gotowość pracy w trybie zmianowym
  • Wysoka motywacja oraz chęć do rozwoju

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie swojej aplikacji przez przycisk Aplikuj.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy