Opis stanowiska pracy

Operator CNC – praca na urządzeniu PUMA, programowanie i konfiguracja. Start pracy – czerwiec 2018.

Wymagania

• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako operator CNC na maszynach PUMA (400 i 700)
• Doświadczenie z materiałami: stal, stal nierdzewna, duplex, super duplex lub tytan
• Znajomością systemu sterowania Fanuc
• Umiejętność samodzielnego programowaniem i konfigurowaniem maszyn
• Doświadczenie z pomiarem 3D za pomocą narzędzia FARO jest atutem
• Bardzo dobra zajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 200 NOK brutto/godz.
• Darmowy przelot do Norwegii
• Dofinansowanie dojazdów do pracy
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
• Opcja permanentnego kontraktu u klienta
• Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy