Hays Poland

CMDB Manager

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130191

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Praca zdalna: do 2 dni / tydzień
Stawka: 100 – 140 PLN net + VAT / h

Zadania:

  • Identyfikacja, klasyfikacja i specyfikacja jednostek konfiguracyjnych;
  • Planowanie oraz zarządzanie cyklami życia produktów i usług (w tym dokumentacji, oprogramowania i sprzętu IT) jak również występującymi relacjami pomiędzy nimi;
  • Stosowanie i utrzymywanie narzędzi, sposobów i procesów służących do identyfikacji, klasyfikacji i kontroli jednostek konfiguracyjnych (configuration items) oraz upewnianie się, że wszystkie informacje są aktualne;
  • Weryfikacja oraz przeprowadzanie audytów zgodnie z wyznaczonymi standardami (w tym ISO);
  • Zapewnianie ochrony produktów przed wprowadzaniem nieautoryzowanych zmian oraz nieodpowiednim używaniem;
  • Administracja CMDB i regularne sprawdzanie jakości danych oraz modeli integralności danych;
  • Raportowanie;
  • Udział i wsparcie w przeprowadzaniu backupów;
  • Identyfikowanie procesów wymagających ulepszeń, sugerowanie zmian, ich wdrażanie i ciągła ewaluacja.

Wymagania:

  • Bogate doświadczenie w obszarze Zarządzania Konfiguracją (Configuration Management);
  • Znajomość CMDB, Autodiscovery & Asset Manager’a;
  • Znajomość ServiceNow;
  • Znajomość praktyk ITIL (mile widziany certyfikat);
  • Angielski (min. B2).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland