Cloud Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129183

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B (via Hays)

Stawka: 90-100 pln netto+vat/h

Zadania:

  • Nadzór nad architekturą aplikacji oraz jej implementacja w różnych środowiskach cloudowych (publiczne, prywatne)
  • Pełnienie roli eksperta/wsparcia w tym zakresie dla innych współpracowników
  • Konfiguracja i zarządzanie usługami w chmurze
  • Migracje aplikacji do autorskiej chmury firmy
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie w pełnieniu podobnej roli
  • Doświadczenie w następujących obszarach: OpenStack, Linux, Docker
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu interentowych usług chmurowych
  • Znajomość przynajmniej jednego z rozwiązań chmurowych: AWS, Azure, Google Compute Engine
  • Język angielski poziom min. B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Możliwość awansu na stanowisko Architekta po 6 miesiącach pracy
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Faktyczny wpływ na kierunek rozwoju firmowej chmury
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland