Michael Page Michael Page

Cloud Sales Manager

Dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Cloud Sales Manager.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • realizacja strategii i planów sprzedażowych w obszarze cloud (Google App Engine, Amazon Web Services, Windows Azure, Dropbox, Google Drive, Google Docs, One Drive i iCloud),
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz dalszy rozwój relacji biznesowych,
  • współpraca z zespołami wykonawczymi, sprzedażowymi i technicznymi partnerów w celu osiągnięcia celów związanych z rozwojem technologii partnerów biznesowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizacja transakcji zakończona podpisaniem umowy,
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach w celu promowania i edukowania potencjalnych klientów,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe (kierunek ekonomia, komunikacja, marketing, zarządzanie, inżyniera, administracja),
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze sprzedaży Paas/Iaas/Saas lub Cloud do dużych klientów korporacyjnych (B2B),
  • umiejętność sprzedaży produktów Cloud i ich wykorzystania do rozwiązań biznesowych,
  • umiejętność rozpoznawania i definiowania potrzeb klientów,
  • skuteczność w finalizowaniu projektów handlowych poparta osiąganymi dotychczas wynikami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, znajomość dodatkowego języka będzie dużym atutem,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • rzetelność, systematyczność i obowiązkowość,
  • umiejętność pracy zespołowej,

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywujący system wynagradzania,
  • rozwojowe środowisko pracy oraz możliwość awansu,
  • wsparcie marketingowe i techniczne,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa, Łódź, Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page