Hays Poland

Cloud DevOps

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1133016

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B lub Umowa o
Pracę Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • utrzymanie platformy sprzętowej (instalacje, konfiguracje, inwentaryzacja)
  • integracja sprzętu z otoczeniem software typu OpenSource
  • pisanie skryptów automatyzujących zarządzanie środowiskiem

Wymagania:
  • znajomość technologii Kubernetes
  • znajomość zagadnień związanych ze środowiskami Cloud
  • znajomość rozwiązań serwerowych opartych o procesor x89
  • mile widziana znajomość OpenStack
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland