Cloud DevOps Engineer (AWS)

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, zachodniopomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting

Informacje o projekcie:

  • Branża: Travel
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Obszar projektu: Obsługa procesu tworzenia i wydawania aplikacji, projektowanie i wdrażanie usług AWS
  • Zespół: 10-15 inżynierów w Europie, USA i Indiach
  • Metodologia: Agile
  • Chmura: AWS
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: możliwość pracy hybrydowej lub zdalnie w 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: C1
  • Wynagrodzenie: 22-28k netto / B2B lub 18-21k brutto na umowę o pracę

Opis stanowiska:

  • Przywództwo techniczne w zakresie architektury, projektowania i wdrażania usług AWS
  • Zarządzanie konfiguracją infrastruktury i oprogramowania
  • Odpowiedzialność za dostępność, wydajność i skalowalność aplikacji
  • Wdrażanie kompleksowych rozwiązań mając na uwadze wyniki biznesowe
  • Uczestniczenie w projektach obejmujących wiele kompetencji w celu przeprowadzenia zmian zorientowanych lina wartość
  • Śledzenie nowoczesnych technologii i integracja ich z istniejącym systemem
  • Zorientowanie na innowacje i nowe możliwości
  • Wdrażanie, monitorowanie i utrzymywanie wymogów PCI DSS
  • Wsparcie drugiego poziomu dla nowo wdrożonych aplikacji
  • Współpraca z end-userami, właścicielami aplikacji i interesariuszami
  • Doradzanie jak zmniejszyć aktywność RUN, wdrażanie ulepszeń

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie we wspieraniu, automatyzacji i optymalizacji krytycznych wdrożeń w chmurze publicznej
  • Bardzo dobra znajomość kluczowych usług AWS
  • Szeroka wiedza na temat zarządzania konfiguracją, procesów CI/CD i DevOps
  • Znajomość narzędzi do monitowania takich jak Prometheus i Grafana
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy w środowisku 24X7 wspierającym zarówno środowiska wdrożeniowe, jak i produkcyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, codzienna współpraca z zagranicznymi zespołami
  • Pełna odpowiedzialność za własne projekty, samodzielność
  • Proaktywność, nastawienie na osiąganie celów
  • Certyfikat AWS lub ITIL mile widziane

Oferujemy:

  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań w globalnej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Prywatną opieka medyczna i kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.