Cloud Developer - projekt zagraniczny (Monachium)

Power Media

Opole, opolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Opole

Dla naszego klienta, który zajmuje się tworzeniem oprogramowania „szytego na miarę”, analizą biznesową, wsparciem IT i szeroko pojętym consultingiem dla wiodących globalnych firm poszukujemy Cloud Developera. Klient specjalizuje się głównie w sektorze finansowym (bankowość, giełda, fundusze inwestycyjne), ale także w branży energetycznej i automotive.

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie klientów w działaniach developerskich, przy opracowywaniu nowych systemów oprogramowania, rozbudowie istniejących systemów lub utrzymaniu istniejących systemów
  • Na tym stanowisku istotne będą również projekty dotyczące przeniesienia wewnętrznej infrastruktury oprogramowania do chmury, w przypadku których doradzamy najlepszą strategię, jak również wspieramy klientów w projektach wdrożeniowych w tym zakresie
  • Tworzenie dokumentacji i koncepcji technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie z technologiami chmury AWS i/lub Azure (około 5 lat)
  • Doświadczenie w migracji z rozwiązań monolitycznych do chmurowych, hybrydowych, lift & shift
  • Znajomość architektury i najlepszych praktyk w środowisku chmurowym, np. systemy rozproszone / luźno sprzężona architektura / mikrousługi / bezserwerowe
  • Doświadczenie w pracy jako programista (najlepsze, ale nie tylko C #, fajne technologie frontendowe)
  • Doświadczenie w zakresie koncepcji ciągłej integracji, wdrażania, bezpieczeństwa / uwierzytelniania / autoryzacji aplikacji chmurowych / internetowych
  • Znajomość zapewniania jakości i niezawodności w tworzeniu aplikacji chmurowych, technologii baz danych, technik dla usług internetowych
  • Solidna znajomość protokołów HTTP, HTTPS, TCP / IP
  • Podejście zorientowane na klienta, empatia i zorientowanie na szczegóły
  • Umiejętność samodzielnej i dobrze zorganizowanej pracy
  • Doskonały znajomość j angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana)
  • Gotowość do przeprowadzki do Monachium

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Budżet szkoleniowy (szkolenia wew. i zew.)
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multispiort
  • Nauka języków obcych
  • Eventy firmowe
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media