Cloud Developer / C# Developer

Trimtab Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własne systemy, platformę klasy Business Process Management (BPM), dedykowane portale i rozwiązania mobilne.

Zadania

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań w środowisku chmurowym (Azure, AWS)
  • Realizacja testów oprogramowania
  • Tworzenie nowych oraz rozbudowa istniejących aplikacji
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania w języku C# (.NET Core)
  • Znajomość środowiska chmurowego (Azure, AWS)
  • Znajomość Kubernetes
  • Znajomość architektury Microservices
  • Znajomość zagadnień związanych z Web API
  • Znajomość baz danych MS SQL Server 2008 lub nowszy
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji i literatury technicznej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy zdalnej (po przeszkoleniu)
  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę/Umowy o dzieło/Współpracy B2B
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Prezentacja firmy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań od 2002 r. wspomagających zarz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems