Cloud Data Enigneer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient: Międzynarodowy software house, zajmujący się realizacją projektów na potrzeby własne oraz swoich klientów. Jest liderem w zakresie doradztwa, transformacji cyfrowej oraz dostarczania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Miejsce pracy: Wrocław / Poznań

Zakres obowiązków:

  • implementacja procesów przetwarzających zbiory danych,
  • wdrażanie platformy Data Lake i Data Mesh w chmurach publicznych,
  • implementacja, optymalizacja oraz testowanie nowoczesnych rozwiązań Cloud w środowisku Continuous Delivery / Continuous Integration,
  • wdrażanie infrastruktury w środowisku Cloud z wykorzystaniem InfrastructureAsCode.

Wymagania:

  • minimum 1,5-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • solidne doświadczenie w jednym z rozwiązań chmurowych: AWS / Azure / Google Cloud Platform,
  • doświadczenia związane w programowaniem z jednym z języków: Scala / Java / Python / C#,
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z relacyjnych system bazodanowy oraz języka SQL;
  • znajomość jednej lub więcej z następujących (lub podobnych) technologii: Jenkins / Terraform / Cloud Formation / Docker / Kubernetes,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (wykorzystywany w codziennej pracy),
  • gotowość do nauki języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od razu na czas nieokreślony, bez okresu próbnego),
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodów na poziomie 80%,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Szkolenia wewnętrze oraz zewnętrzne,
  • Kursy języków obcych (angielski, niemiecki),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport,
  • Abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit,
  • Bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe,
  • Dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów,
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • Wsparcie przy relokacji do Wrocław lub Poznania (jednorazowy bonus 10 000 zł brutto ułatwiający przeprowadzkę).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media