Cloud Administrator

Warszawa, mazowieckie

Comtegra S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • administracja VMware vSphere i Windows Server,
  • migracja środowisk klientów do chmury,
  • świadczenie wsparcia dla klientów.

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki informatyczne),
  • co najmniej roczne doświadczenie w administracji VMware vSphere oraz Windows Server,
  • podstawowa znajomość zagadnień network, security, storage, backup,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej,
  • znajomość Microsoft Exchange lub systemów Linux będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni),
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenia lub kontrakt)
  • rozwój w obszarze administracji systemami,
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku (własne laboratorium),
  • dofinansowanie do lekcji z języka angielskiego w naszej firmie,
  • po okresie próbnym: prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • pracę z dala od warszawskiego Mordoru
  • miłą atmosferę pracy i niezliczoną ilość imprez integracyjnych

W Comtegrze cenimy sobie wiedzę, jednak najważniejszy jest dla nas otwarty umysł, chęć do... ciągłej nauki i pasja. Myślimy nieszablonowo, nie ograniczamy się do poznanych już technologii, z przyjemnością przedzieramy się przez złożone problemy techniczne, by w niestandardowy sposób pomagać naszym klientom.

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. Dostarczamy rozwiązania odtwarzania danych po katastrofie (Disaster Recovery) oraz zarządzania środowiskiem IT – Cloud Computing. Od lat współpracujemy ze światowymi liderami w swojej dziedzinie: EMC, Cisco, Citrix, CheckPoint, NetApp, Quantum czy Vmware.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Internet / e-commerce , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP