Clinical Research Associate

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1153432

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad działaniami CRO w zakresie prowadzenia badania klinicznego
- Prowadzenie audytów u CRO i w ośrodkach/laboratoriach klinicznych
- Organizacja szkoleń dla personelu klinicznego
- Udział w wyjaśnianiu odchyleń w badaniu klinicznym z ramienia działu Zapewnienia Jakości
- Przygotowanie/aktualizacja procedur klinicznych sponsora
- Udział w inspekcjach prowadzonych przez regulatora w ośrodkach klinicznych i u sponsora
- Wizyty „co-monitoringowe” weryfikujące prace monitorów w wybranych ośrodkach klinicznych na terenie Polski i Europy Środkowej
- Nadzór nad IMP w obrębie badania klinicznego
- Weryfikacja kompletności eTMF
- Udział w wizytach otwierających/zamykających ośrodki kliniczne z ramienia sponsora

Oczekiwania:

- Wykształcenie kierunkowe (farmacja i pokrewne)
- Doświadczene w firmie farmaceutyczneh, CRO lub ośrodku klinicznym
- Doświadczenie w zakresie monitoringu badania klinicznego ze strony CRO (min.2 lata)
- Doświadczenie w systemie jakości zgodnym z wytycznymi GCP
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Pewność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Pracę w stałych godzinach pracy
- Realną możliwość awansu
- Pakiet benefitów
- Niezbędne narzędzia do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland