Client Support Specialist with Spanish - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
Client Support Specialist with SpanishMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Funkcjonowanie jako pierwszy punkt kontaktu dla międzynarodowych klientów firmy,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz funkcjonalnych, korzystając z dostępnych baz wiedzy,
  • Rejestrowanie zdarzeń w systemie oraz raportowanie,
  • Udział w usprawnianiu procesów.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (zaawansowanym),
  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B2,
  • Umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne, np. odpowiedzialność, umiejętność pracy w zepole, komunikatywność,
  • Dostępność do pracy w elastycznych godzinach pracy, również w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

Oferujemy:

  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego w globalnych strukturach firmy,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny zestaw benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę lunchową, bonus roczny i wiele innych,
  • Pracę w przyjaznym, zmotywowanym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.