Client Service Specialist with Russian - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Client Service Specialist with RussianMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Regularna komunikacja z klientami,
  • Dostarczanie informacji na temat programów lojalnościowych za pośrednictwem maila,
  • Włączenie nowych partnerów do systemu klienta, na podstawie ustalonych kryteriów kwalifikacyjnych,
  • Obsługa procesu płatności – ustalanie premii, roszczeń, uzgodnień,
  • Odpowiadanie na zapytania partnerów i spółek dotyczące płatności i innych kwestii.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Terminowość i umiejętność pracy w grupie,
  • Doświadczenie w uzgadnianiu danych księgowych, w pracy z dokumentacją finansową,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z programem Excel,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji w Gdańsku,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość udziału w szkoleniach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.