Client Onboarding Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1127767

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie wykwalifikowanych Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, rondo Daszyńskiego
Rodzaj pracy: B2B lub umowa zlecenie
Długość: 6 miesięcy, następnie umowa o pracę u Klienta
Stawka: 30-35 PLN / h netto
Praca zdalna: niemożliwa
Data rozpoczęcia: jak najszybciej
Zespół: 10 osób

Poszukujemy osób, które chcą rozpocząć karierę w bankowości, dobrze rozumieją procesy finansowe lub osób, które mają pierwsze doświadczenie w firmie finansowej i chcą rozwijać się w dużym banku inwestycyjnym.

Zadania:
• Podejmowanie kontroli AML w celu zapewnienia przestrzegania wszystkich polityk, procedur i obowiązków regulacyjnych dotyczących zgodności
• Zapewnienie wiedzy merytorycznej i wsparcia dla większej liczby młodszych członków zespołu
• Wspieranie kierownika zespołu w codziennym nadzorze oraz inicjatywach strategicznych
• Szybkie i kompetentne odpowiadanie na zapytania klientów, biznesu i innych działów wewnętrznych
• Identyfikacja i eskalacja ryzyka i problemu.
• Pomoc w identyfikowaniu, definiowaniu i zwiększaniu wydajności procesów, które przyniosą korzyść COB w regionie EMEA i na całym świecie
• Udział w ad hoc projektach związanych z wdrażaniem, zgodnie z wymaganiami
• Zapewnienie dalszej pomocy, jaka może być wymagana w zespole COB

Podstawowe kwalifikacje:
• Doświadczenie w zakresie Legal & Compliance, świadomość procesu wdrażania klienta lub KYC / AML i znajomości przepisów byłaby atutem
• Dbałość o szczegóły
• Angielski: B2 / C1
• Polski: C2

Preferowane kwalifikacje:
• Umiejętności rozwiązywania problemów
• Umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność dostosowania się do zmian i nowych wyzwań

Oferujemy:
• Praca w środowisku międzynarodowym
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w sektorze bankowym
• Konkurencyjna stawka
• Preferencyjne warunki świadczeń: pakiet medyczny i sportowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland