client and recruitment coordinator

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Szukasz możliwości rozwoju i chcesz już odejść od prowadzenia rekrutacji by skupić się na innych obszarach? Dołącz do naszego zespołu Randstad Professionals i obejmij nowe stanowisko! Poniżej znajdziesz szczegoły:)

Warszawa
  • umowa o pracę bez okresu próbnego
  • pracę na ciekawym stanowisku z możliwością rozwoju
  • premie w systemie miesięcznym
  • współpracę w zgranym zespole
  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, platforma benefitowa, dodatkowe ubezpieczenia, nagrody za rocznice, paczki świąteczne, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz do studiów podyplomowych
  • elastyczny czas pracy: home office to u nas norma! obecnie pracujemy hybrydowo

Jako koordynator w naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za takie zadania jak:

  • koordynacja pracy na projektach rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne dla naszych klientów (sektor ssc/bpo)
  • koordynacja pracy zespołu stażystów odpowiedzialnych za realizację projektów rekrutacyjnych
  • wspieranie stażystów, szkolenie, rozwijanie - we współpracy z team leader
  • utrzymywanie kontaktu z klientami i rozwijanie współpracy z nimi (także anglojęzycznymi)
  • współpraca z osobą odpowiedzialną za obszar administracji kadrowej

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • masz doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze rekrutacji specjalistycznych na różnorodne stanowiska i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi
  • potrafisz odpowiednio budować oraz opiekować relacje z klientami
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym kontakt z klientami
  • masz już doświadczenia koordynatorskie, przy wspieraniu innych członków zespołu
  • cechuje Ciebie wysoki poziom cierpliwości oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • lubisz dynamiczne środowisko pracy

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47