Client Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Client AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca poprzez wykonanie odpowiednich operacji księgowych i terminowe przygotowanie raportów,
  • Udzielanie odpowiedzi na wszelkie zapytania klientów,
  • Tworzenie raportów miesięcznych związanych z kosztami budżetowymi oraz przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych,
  • Regularne monitorowanie rachunków bankowych przeznaczonych klientom, oraz sald kluczowych kont (należności, zobowiązania, VAT),
  • Zapewnienie terminowo przygotowanych przelewów między kontami klientów i korporacji,
  • Wspieranie procesu zarządzania kredytami i kontaktowanie się z klientami w kwestii otrzymanych płatności.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2+),
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze AP/AR/GL,
  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu PeopleSoft,
  • Umiejętność pracy zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

Oferujemy:

  • Rozwój kariery w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym środowisku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.