CLAIM MANAGER – Inżynier ds. roszczeń

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Zielonej Górze i Radomiu.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. 171/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Analizowanie potencjalnych naruszeń oraz zdarzeń zgłoszonych przez zespół projektowy
  • Bieżące monitorowanie dokumentów kontraktowych, oficjalnej korespondencji, notatek ze spotkań
  • Identyfikowanie ryzyk związanych z prowadzonymi projektami inwestycyjnymi oraz roszczeniami od/do wykonawców
  • Rekomendowanie kierownikom projektów działań naprawczych, korygujących i monitujących z uwzględnieniem możliwych skutków dla poszczególnych projektów i całego programu inwestycyjnego
  • Opracowywanie dokumentów roszczeniowych, sporządzanie kalkulacji do roszczeń
  • Powadzenie Rejestru Claim Management (RCM)
  • Informowanie na bieżąco członków zespołu projektowego o ryzykach i naruszeniach
  • Współpraca z pozostałymi komórkami PPL
  • Miejsce pracy Warszawa, wyjazdowo Radom

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym i/lub prawniczym
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera ds. roszczeń przy realizacji złożonych projektach inwestycyjnych w skali kraju lub międzynarodowej
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i przepisów administracyjnych związanych z budownictwem
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Praktyczna, min. dobra znajomość MS Project, MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej biznesowej komunikacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

OFERUJEMY

  • Pracę przy realizacji prestiżowych projektów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • Atrakcyjne warunk

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 04.09.2019r. klikając przycisk APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.