Cieśle konstrukcyjni - Oslo, wysokie stawki

Adecco Solutions AS

Norwegia, OSLO, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy rekrutację na stanowisko cieśli konstrukcyjnego w Oslo.

Do zakresu obowiazków będzie należeć praca z konstrukcjami drewnianymi w oparciu o rysunek techniczny.

Zapewniamy:

  • bardzo atrakcyjne stawki na projektach - nawet 250 NOK na godzinę brutto
  • pracę na projektach u prestiżowych klientów
  • opiekę konsultantów
  • darmowe kursy BHP, odzież roboczą, obuwie
  • norweską umowę o pracę i terminowe wypłaty co dwa tygodnie
  • dla osób potrzebujących zakwaterowania - sprawną pomoc w znalezieniu odpłatengo mieszkania

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 3 lat doświadczenia w pracy jako cieśla konstrukcyjny
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
  • doświadczenie z Norwegii będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy