Cieślami konstrukcyjnymi_Belgia

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, zagranica

Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współprace z cieślami konstrukcyjnymi ze znajomością języka angielskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji dachowych, konstrukcji ścian zewnętrznych, montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowych, ocieplanie budynku styropianem. Współpraca na terenie Belgii.

Wymagania

• umiejętności wykonania konstrukcji dachowych, ścian zewnętrznych, docieplenia,
• umiejętności czytania rysunków,
• doświadczenie zawodowego jako cieśla budowlany
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – mile widziany samochód
• dobra znajomość języka angielskiego
• własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy