Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej
  • Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej
  • Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich
  • Inne prace budowlane – pomocnicze

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
  • Umiejętność betonowania
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia),
  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą,
  • Regularne zarobki.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna